Get Adobe Flash player

Workshopy

Plusy, které přináší náš Samba Team Workshop:

• Efektivnější spolupráce Vašich zaměstnanců
• Podpora komunikace mezi zaměstnanci
• Boření bariér mezi zaměstnanci
• Intenzivní práce zaměstnanců na společném cíli

Na našich workshopech Vás uvedeme do světa brazilských perkusí a nástrojů, velkými basovými bubny Surdo počínaje, malý zvonky Agogo konče... Všechny nástroje, na které hrajeme a které se Vám dostanou do ruky, jsou originální nástroje z Brazílie.

Po krátkém úvodu si každý vybere nástroj, na který chce hrát. Po seznámení s jednotlivými nástroji a jejich zvukem začne celá skupina dohromady postupně „stavět“ sambový rytmus.

"V Team Samba Workshopech jde o to naučit jednotlivce spolupracovat s ostatními na dosažení společného cíle."

Do patnácti minut celá skupina se všemi různými nástroji už bude hrát dohromady jako jeden celek. Zbytek času strávíme vytvářením struktury celého rytmu, vytvořením začátku, mezihry a konce. Ke konci celého workshopu bude mít skupina plnohodnotnou sambovou skladbu, se kterou se může ostatním předvést.

"Team Samba Workshopy vytváří prostředí, v němž si každý dokáže najít svoji úlohu a podílet se s ostatními na celkovém výsledku."

Veškeré nástroje a bubny jsou zajištěny a zkušení lektoři se postarají během workshopu o každého, tak aby tvořil nedílnou součást skupiny. Součástí semináře je i kratké vystoupení našich lektorů.

Na počátku nejsou nutné žádné zkušenosti s hraním na bubny, perkuse nebo jiný nástroj. Každý jakéhokoliv věku si může užít radosti při vytváření společného rytmu s našim Team Samba Workshopem.

"Jedinečnost Team Samba Workshopu je, že si každý může zahrát na perkusní nástroje, užít si zábavy, jak je to jen možné a zárověň zažít pocit teamového ducha s ostatními kolegy."

Pro kolik lidí je seminář vhodný:

Samba team workshopy jsou vhodné pro skupiny od 5 do 30 lidí. Pokud byste rádi využili našich workshopů pro více lidí, je vhodné je rozdělit do více skupin, např. 20+20 lidí, apod.

Pro více informací nás kontaktujte.

Další výhody Team Samba Workshopů:

Teambuilding není jediný důvod, proč využít Team Samba Workshopy. Náš workshop můžete také využít v následujících situacích.

• Chcete-li vytvořit pocit sounáležitosti např. na počátku nějaké Vámi organizované události
• Chcete-li „okořenit“ Vaše školení nebo jinou Vaši akci
• Chcete-li se předvést Vašim kolegům :-)
• Uspořádat sérii workshopů k utužení Vašeho týmu pracovníků

Team samba workshopy mohou být také využity pro večírky, předávání ocenění a mnohé další akce.

Copyright © 2010 Barrel Battery / Design © 2010 David Matura